Competitie

oktober 2018

donderdag 4 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30OVERDAN 1-PETTEN 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:15SLUIS I-SLOOTDORP 1-PETTEN 11 - 1Gravel
vrijdag 5 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00PETTEN 2-ELCKERLYC 14 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:15PETTEN 1-DIRKSHORN 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 36Stand
19:15DE MAAIER 1-PETTEN 13 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:15ASSUMBURG 2-PETTEN 12 - 2Gravel
zaterdag 6 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 45Stand
10:30PETTEN 1-HEERHUGOWAARD 21 - 3Gravel
zondag 7 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 48Stand
10:00PETTEN 1-SCHAGEN 13 - 3Gravel
donderdag 11 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:00PETTEN 1-BAKKUM 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:00PETTEN 1-ANNA PAULOWNA 11 - 1Gravel
vrijdag 12 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00PETTEN 2-ASSENDELFT 14 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:15PETTEN 1-HELDERSE TC 23 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 36Stand
19:15DE KOGGE 1-PETTEN 13 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:30DE BERK 1-PETTEN 12 - 2Kunstgras
zaterdag 13 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 45Stand
12:00ANNA PAULOWNA 1-PETTEN 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
13:30WARMENHUIZEN 2-PETTEN 16 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 14 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 48Stand
10:00PETTEN 1-HEERHUGOWAARD 10 - 6Gravel
donderdag 18 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:00ALKMAAR 1-PETTEN 11 - 3Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22Stand
19:30WINKEL 1-PETTEN 10 - 2Gravel
vrijdag 19 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:00BOERENSLAG 1-PETTEN 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 36Stand
19:00PETTEN 1-SCHAGEN 14 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00PETTEN 1-DE DOG 12 - 2Gravel
zaterdag 20 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 45Stand
10:30PETTEN 1-WOGNUM 33 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
11:00PETTEN 1-DE MAAIER 23 - 3Gravel
zondag 21 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 48Stand
10:00DAALMEER 1-PETTEN 16 - 0Kunstgras
vrijdag 26 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00DAALMEER 1-PETTEN 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 36Stand
19:00PETTEN 1-'T WOUD 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:15PETTEN 1-'T ZIJPKEN 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:30'T ZIJPKEN 1-PETTEN 1Kunstgras
zaterdag 27 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
10:00ST. PANCRAS 1-PETTEN 1Gravel
zondag 28 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 48Stand
10:00TOPSPIN/MBSOV 1-PETTEN 1Gravel