Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00'T WOUD 1-PETTEN 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00PETTEN 2-WAARLAND 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00PETTEN 1-ENKHUIZEN 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:30NIEDORP 2-PETTEN 11 - 3Gravel
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 30Stand
11:00HELDERSE TC 8-PETTEN 22 - 4
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 19Stand
09:00JULIANADORP 5-PETTEN 46 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:00WOGNUM 3-PETTEN 35 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00PETTEN 1-SANTANA 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
16:00PETTEN 1-TULP-OUDKARSPEL 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 4Stand
18:00ANNA PAULOWNA 3-PETTEN 11 - 3Kunstgras
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
16:00BAKKUM 1-PETTEN 13 - 2Gravel
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00TOPSPIN/MBSOV 1-PETTEN 13 - 1Gravel
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00PETTEN 1-LUCKY STRIKE 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00BEEM-STAR 2-PETTEN 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00PETTEN 1-'T ZIJPKEN 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:00MEDEMBLIK 1-PETTEN 11 - 3Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 19Stand
10:00PETTEN 4-DEUCE 61 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 30Stand
11:30PETTEN 2-SCHAGEN 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
12:00HEILOO UNITED 2-PETTEN 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
13:00PETTEN 3-SANTANA 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30JULIANADORP 1-PETTEN 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 4Stand
18:00PETTEN 1-NIEDORP 13 - 1Gravel
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30PETTEN 1-HET VENNEWATER 10 - 5Gravel
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00PETTEN 1-HEERHUGOWAARD 31 - 3Gravel
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHAGEN 2-PETTEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00PETTEN 2-DE DOG 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00PETTEN 1-WARMENHUIZEN 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE KOGGE 1-PETTEN 10 - 4Gravel
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 19Stand
10:30DE MAAIER 3-PETTEN 44 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 30Stand
10:00HIPPO 1-PETTEN 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
11:00ZEEMACHT 2-PETTEN 33 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00PETTEN 1-ANNA PAULOWNA 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:30PETTEN 1-ASSUMBURG 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
15:00PETTEN 1-DEUCE 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00HELDERSE TC 1-PETTEN 11 - 3Gravel
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ALKMAAR 1-PETTEN 14 - 1Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ABBEKERK 1-PETTEN 1Kunstgras